Gül Yıldız

Şemsiyeler

  • 75x50cm 2250 TL

    25 Edisyon, Lambda C-Print Baskı, Sanatçı İmzalı

  • 100x70cm 3000 TL

    20 Edisyon, Lambda C-Print Baskı, Sanatçı İmzalı

  • 150x100cm 5750 TL

    10 Edisyon, Lambda C-Print Baskı, Sanatçı İmzalı

(KDV dahildir)

Gül Yıldız Hakkında

Uşak doğumlu Gül Yıldız,  Ankara Üniversite'sinden mühendis olarak mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünden mezun olmuştur.

Ulusal ve uluslararası yarışmalarda fotoğraflarını değerlendirmiş ve çeşitli mecralardaki sergilerde ve fotoğraf festivallerinde görevler almış, seminerler vermiştir. 2015 yılında Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) tarafından AFİAP (Artiste Federation Internationale de L' Art Photographique) ünvanı ile onurlandırılmıştır.

İstanbul'da Fujifilm' de fotoğraf eğitmenliği ve workshoplar yapmakta, kurumlara ve kişilere özel fotoğraf eğitimleri vermektedir. Fotoğraf projeleri için yurt içi ve yurt dışına sıkça seyahat etmektedir. Şimdilerde 2017 senesinde basımı yapılacak olan fotoğrafta kompozisyon ve sokak fotoğrafçılığı hakkında bir kitap üzerinde çalışmaktadır.

Fotoğrafı hobi olmaktan çok bir yaşam biçimi, çevreyi, doğayı, tarihi, farklı kültürleri ve insani duyarlılıkları ifade edebilmenin en güzel yollarından birisi olarak görmektedir.

2017 yılında Fujifilm Global tarafından X-Photographer olarak seçilmiştir.